Hakkımızda

Bahçeşehir vip taşımacılık sayesinde bir çok ilke imza attık. Bu yolda tecrübe sahibi olurken müşterilerimizin bizlere verdiği güven ilkesini hiç bir zaman göz ardı etmedik. Her zaman kaliteyi müşterilerimize sunmaya çalıştık, halen sunmaya devam ediyoruz. 

Bahçeşehir vip nakliyat bilindiği üzere Bahçeşehir’de hizmete başlamış, bu doğrulltuda kendini geliştirmeye başlamıştır. Bahçeşehir sınırları içerisinde kısa sürede kendini kalitesini kabul ettiren firmamız, İstanbul dahil olmak üzere ülkemizin her yerine taşımacılık hizmeti sunmaya başlamıştır. 

Gelenekten – Geleceğe VİP Nakliyat 

Evden eve taşınmayı bir gelenek haline getiren, profesyonelce hizmet anlayışı ile hareket eden, yenilikçi fikirleri ile vazgeçilmeyen nakliyat şirketimiz, kurumsallıktan taviz vermeden geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Bahçeşehir nakliyat şirketleri grubu olarak son derece deneyimli çizgimizi bozmadan bu yolda yürüyoruz.  

Bahçeşehir vip nakliyat taklitlere dikkat çekerek sizlerin bu konuda tedbirli davranmasını rica etmektedir. Bu bölgede bir çok firma şirketimizi taklit etmek üzere çeşitli kampanyalar düzenleyip, haklarımızı gasp etmektedir. Bu konuda hassasiyetinize teşekkür ederiz. 

Bahçeşehir vip taşımacılık ailesi olarak bütün çalışanlarımız, iş ortaklarımız, değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunarız. Durmadan ilerlediğimiz ve birlikte nice taşınma hikayesinde yer almak dileği ile, sizlerleyiz.