ümraniye evden eve nakliyat sancaktepe evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat eyüp evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat gaziosmanpaşa evden eve nakliyat

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı sadece masa, sandalye ya da koltuk takımları, dolaplar ve bilgisayarları olan eşyalı taşımacılık isterler. Ancak bu eşyaların hepsi sökülüp takılması gereken özellikleri taşır.  

Özellikle bilgisayar ve fotokopi makinaları sökülme ve takma esnasında bozulma riski yüksek olan araçlardır. Bunların her biri için mühendislerimiz Bahçeşehir fabrika taşımacılığı işine uygun olarak işlem yapmaktadır.

Fabrikalarda sadece araçların ve cihazların olması da taşımacılıkta özel olmayı öne çıkarmaktadır. Büyük makinalar için hazırlanmış tırlarımız fabrikanızı en güvenilir şekilde taşıyacaktır.  

Bir günden fazla sürede taşınabilecek olan fabrikalar şehir dışına birkaç günde çıkarılabilir. Bahçeşehir ofis ve fabrika taşımacılığı günlerce sürecek olan taşımacılıkta takip cihazları ile araçlarını kontrol edebilmektedir. Aynı zamanda siz de bu denetlemeyi internetten yapabilirsiniz.

Bahçeşehir taşımacılık yaptığımız her an size yaraşır olmaya devam edeceğiz. Özel istekleriniz göz önünde tutularak yapılan her paketlemede elemanlarımızın başında olmanız daha iyi olacaktır. Varış mesafesi ayarlanarak çıkılan yolculuklarda saat başı taşınmayı online olarak izleyebilirsiniz.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Al